Tejfakasztó Ares meccs
Hozzáadva: 2011-12-09 18:47:11
Mindenek előtt üdvözöljük Bedő Anna Katát aki péntek este 20:52kor látta meg a napvilágot. Egészséget és sok boldogságot kívánunk neki és családjának. Ja és az Ares vendégei voltunk a 9. fordulóban.

Nagy lendülettel, szikrázó feszültségek között csapott össze a két alakulat vasárnap este. Gyors Krokodil gól (igazából ARES öngól), rögtön utána emberelőny, amit rendhagyó emberelőnyös sorunk nem értékesített egyelőre. Ellenben vendéglátónk nem volt ilyen előzékeny, amikor egy különösen felesleges és buta kiállítást váltott gólra. A harmad felénél történt még egy gólváltás és ekkor még úgy tűnt, hogy a meccs szoros lesz, de két perccel a szünet előtt Ressely Krisztián belőtte a harmadik gólunkat ami bár akkor még nem tudtuk, de a győztes gól lett, ugyanis a második harmadra már úgy jött vissza a csapat, hogy mindenképpen el akarta rendezni a meccset. Az ARES még egy darabig tudta tartani a támadásainkat, visszaértek blokkolni, veszélyes kontrákat vezettek, de játékosaik lassan kezdtek fáradni és a játékrész vége felé a legkevésbé sem tudták kontroll alatt tartani folyamatosan rohamozó csapatunkat így 6 gólos előnnyel (9:3) mehettünk pihenni és gyakorlatilag eldőlt a meccs. Persze volt már úgy, hogy csapat felállt innen és előfordult ez már az ARESsal is, de ez most nem az a nap volt.
A harmadik harmadban aztán olyan történt, ami eddig még soha! Bedő Zoltán gólt lőtt, először mint büszke apa! Más igazán izgalmas dolog nem történt, csak szépen eltelt a hátralevő idő, még két góllal növeltük az előnyünket, oda-vissza jött pár kiállítás és egyszer csak lefújták a meccset és 5-13 állt a kijelzőn.

ARES HC '94 - Dunai Krokodilok SE 5 – 13 (2-3, 1-6, 2-6)
Varga 3+2, Ressely K. 2+0 (2 perc), Schauer 1+0, Magyar 2+0, Hollósi 1+0, Ressely N. 1+3, Bedő 1+1, Guzsaly 1+2 (2 perc), Bozsó 0+1, Ambrus 0+2 (2 perc), Galsai 0+1