Szezonnyitó Szolnokon
Hozzáadva: 2011-10-06 18:29:15
Ismét elrajtolt a szezon és a Krokodilok csapata ismét belevájta a fogát a mezőnybe, elsőként az amúgy szintén emberekkel táplálkozó Szolnoki Kannibálok csapatába.

Rengeteg átalakulás és egy eredményesnek ugyan nagyon nem, de hasznosnak és jónak mondható EK után megkezdtük bajnoki szereplésünket az ismét élvonalba érkező szolnoki csapat ellen.
A 2011/12-es gólok sorát egy emberelőnyös góllal nyitottuk meg Varga Gergő révén a 7. perc végén. Ahogy telt múlt a harmad, részünkről többnyire álmosan, de támadó szellemben, egy másik sorozat is elindul, mégpedig a kapott góloké, merthogy a hazai csapat a 17. percben egyenlített. Sokáig nem tartott az örömük, mert Ressely Norbi gólja révén egy gólos előnnyel mentünk pihenni.
A második harmadban gól itt, gól ott, stb. Letámadtunk, de ugyanakkor hátul roppant fegyelmezetlen játékkal rukkoltunk elő, amivel folyamatosan a nyakunkra hoztuk az ellent, de ennek ellenére 7-4es vezetéssel zártuk a második harmadot.
A harmadik harmadban tovább folytatódott a rámenős, de hátul rendre problémás játékunk és csak annak köszönhetjük a sima 13-6-os végeredmény, hogy a meccs végére ellenfelünk teljesen elkészült az erejével amit jól mutat, hogy az addigi gólváltogatás helyett az utolsó 5 gólunk válasz nélkül maradt.
Mindenképpen meg kell említeni, hogy aprajafalva –komplett utánpótlás sorunk- remekül játszott, hiszen a 13 lőtt gólból 8-at ők termeltek, meghálálva ezzel bizalmunkat és megalapozva a jövővel kapcsolatos reményeinket.

Szolnok Cannibals FK – Dunai Krokodilos SE 6-13 (1-2, 3-5, 2-6)
Varga 2+0, Galsai 1+1, Ressely N. 3+0, Molnár 4+0, Bedő 1+0, Bozsó 0+3, Ambrus 0+1, Schauer 0+2 2 perc, Hollósi 2+0, Ressely K. 0+1