SyntaX error Gödön…
Hozzáadva: 2012-02-03 19:10:19
….avagy szemelvények egy floorballos naplójából

….azaz szemelvények egy floorballos naplójából
Ááááááá megint itt…ja, de legalább nincs olyan hideg mint ilyenkor szokott lenni….tényleg…..Let’s play!....tudjátok, első kör, zöld asztal, rámoljuk el őket….Dombát kiállították…..de még el se kezdődött a meccs….de már gólt is kaptunk….na akkor érkezzünk meg….jó-jó, az előny menjen fel….de már megint mi vagyunk hátrányban….klassz, a röviden van valaki?....mi? már nem kell? Ja, hogy 2-0…értem….a fél pályájukról nem tudnak kijönni, de kettővel mennek….kapura fogunk lőni?...aha, de csak majd később….4 perc előny….nicsak, egy gól!...jól van, alakul….amúgy meg miért nincsenek itt összegumizva a palánkelemek?.....azért, hogy ha nekiugranak, akkor látványosabban tudjanak jajveszékelni…..azt meg mé’?....imádják a bírók…..hmmm, okos. Na menjünk az öltözőbe….Jó a kapusuk?....nem tudjuk…miért?...mert nem lövünk kapura…..miért?....juszt se….az más. Tudunk nyerni anélkül is?….próbáljuk meg…gyerekek, ha állandóan kiestek a palánkon amikor a környéketekre érünk, sose lesz vége ennek a meccsnek….az nem baj, de téged megint kiállítottak….de mire mész vele, ha a kiállítás után mi lövünk gólt?....miért lőttök kapura?....na jó, nem. De akartunk. Végül egy bűntetővel kiegyeztünk….de olyat lövünk mi is….és bemegy?...be…srácok egy sör annak aki lő kapura!...már kettőt védett is a kapusuk…..másik 20-at meg megint blokkba lőttünk….nem megy ez…mi legyen?....kiállítás….kinek?....mindegy….jó akkor ide is-oda is….egyszerűbb lenne ám ha hagynák játszani a csapatokat….egyébként megint kettővel mennek….újabb hátrány gól?.....neeeeem, most átjöttek a fél pályán, keresztpassz, meg minden…aha....Tehát akkor 40 perc alatt amit elértünk, hogy lőttünk két gólt amiből az egyik rávezetés?….ja….végigbohóckodtunk 5 emberelőnyt egy lőtt góllal?….ja….szétlőttük az összes játékosuk lábát….ja….25ször újra kellett építeni a pályát?....ja…és emellé kaptunk egy 4est….ja…..az ugye nem jó?....összességében nem annyira…akkor menjünk és nyerjük már meg azt a kurva meccset!….Lőhetünk kapura?.....igen….jó akkor most így 2 perc alatt lőttünk 3 gólt és vezetünk. Ez így elég….dehogy. támadjunk tovább….de nem jönnek át a fél pályán….de előnyt még kapnak tuti, abból meg nem állunk jól, na mars játszani….Atya világ!.....mi történt?....Görög Tamásnak eltört mind a két lába, leégett a fél arca, levágták az egyik kezét és az üzbégek kivették az egyik veséjét….ez biztos?...az kell, hogy legyen, mert üvölt, sikongat és fetreng a földön….hogy történt?...hát izé, öööö....Senki nem tudja?....nem hát, mert 2 méterre senki nem volt tőle….akkor nem értem….jaaaaaaa, nézd már a kis hamist, hát nem odaállt két perc fetrengés után a szabadütéshez játszani…kiállítás szimulálásért, valami?.....az nincs, de nálunk van kettő is egymás után….jó, nem baj, de most a rövidre álljon oda valaki….miért?....hogy ne kapjunk gólt megint….de már megkaptuk….akkor hagyjuk….viszont előnyben vagyunk megint, meg hátrányban, meg előnyben…..tulajdonképpen hányan is játszák ezt a sportot?....5+1….ja tényleg, már ki is ment a fejemből….a hátrányt védekezzük ki, az előnyt lőjük be, oszt patent minden….ok. most viszont véd a kapusuk….akkor most mi lesz?....akkor lövönk többet….de így meg még többet véd….akkor meg szépen hazamegyünk egy ponttal, az lesz…