Krokodilok unihoki kupa Érden
Adó 1%
Rájátszásban a Krokodilok
Hozzáadva: 2014-02-14 15:00:48
A cél egyértelmű volt a meccs előtt. Nyerni kell és akkor először is nem maradunk le az alapszakasz elsőségért folyó küzdelemben, másodszor is pedig egy győzelem bebiztosíthatta részvételünket a rájátszásban.

Mivel u19-es csapatunk pontosan egy időben velünk lépett pályára Érden, ezért egy némileg megnyírbált kerettel érkeztünk az acélvárosba. Kettő sorral és plusz egy emberrel estünk neki a hazaiaknak, akiktől szokás szerint fizikális játékot vártunk, ami azért ki tudja fárasztani az embert egy teljes meccs alatt. Szerencsére rögtön a mérkőzés elején kontroll alá tudtuk vonni az eseményeket és az első 10 perchez már 4 gólos előnnyel érkeztünk. A hazai csapat zárt védekezése miatt rengeteg lövésünk végezte blokkban, ezért az első szünet után megpróbáltuk a szokásoktól eltérően inkább még egyel továbbtenni a labdát, hogy jobb lövő helyzetek alakulhassanak ki. Sokra ezzel sem mentünk mert a védelem továbbra is jól zárt, de egy gólváltás után aztán sor került egy páros kiállításra, ahol 4 a 4 ellen rengeteg hely nyílt meg számunkra a pályán és 2 gólt is szereztünk, így a meccs felére - 7-1es állásnál - nagyjából el is dőlt a találkozó. A második harmadban még egy gól ide, egy oda és mehettünk pihenni.
A záró játékrészben ismét 3 gyors találattal kezdtünk, így a meccs végképp kikerült vendéglátóink látóteréből. A mezőnyharc folytatódott ugyan, de sok minden már nem történt. Az utolsó 7 percben volt még egy kisebb rövidzárlatunk és kaptunk 3 gólt, de a végeredményen ez komolyabban nem változtatott.
Magabiztosan hoztuk el a két pontot 13-5-ös győzelmünkkel, így bizakodva fordulhatunk rá sorsolásunk legmeredekebb részére, az egymást következő Phoenix és SZPK találkozókra. Először két hét múlva a címvédőt látjuk vendégül, majd utána Komáromba megyünk látogatóba ahol sosincs könnyű dolgunk, de most az odavágón rájuk mért elég komoly vereség biztosan még plusz lökést is fog adni az erődvárosiaknak.
A mérkőzésekre várunk mindenkit, HAJRÁ KROKODILOK!

Dunaújvárosi Főiskola-RFT - Dunai Krokodilok SE 5:13 (0:4, 2:4, 3:5)
Ambrus (2 perc), Dombauer 2+1, Galsai 0+2, Molnár 2+2 (2 perc), Pazsák 3+1, Ressely N. 3+1, Szlávik 1+0 (4 perc), Zelei 2+3