Krokodilok unihoki kupa Érden
Adó 1%
Nincsen kupa tövis nélkül - Avagy a kötelező komáromi kör
Hozzáadva: 2014-03-11 11:58:05
Hétvégén a négy közé jutás volt a cél a Magyar Kupában csapatunknak, az ellenfél a Neumann FSE „B” csapata volt.

Minden nagyképűség nélkül, toronymagas esélyesként léptünk pályára az érdi csarnokban, hiszen ellenfelünk a másodosztályban játszik és ott is az utolsó helyen van. A mérkőzés képe ehhez mérten rendkívül egy oldalú is volt. A labdát folyamatosan birtokoltuk és nagyjából tábort vertünk az ellenfél kapuja előtt, ehhez képest azonban nagyon kevés alkalommal tudtunk eredményesek lenni. Ez még úgy is igaz, hogy 19:1 lett a végeredmény, hiszen ilyen fölényből illett volna több lehetőséget kovácsolni. Ráadásul a szokásos gyengébb 2. harmadunk most is megvolt, pedig ebben az esetben aztán semmi nem indokolta a visszaesést.
Persze panaszkodni nyilván nincs okunk, hiszen nagy arányú győzelemmel fejeződött be a találkozó, de a soron következő hétvégére ki kell simítani a ráncokat, mert egy nagyon fontos mérkőzés jön a CH csapata ellen a bajnokságban és ők már párszor megtréfáltak minket. Ha ez most is megtörténne az egy nagyon sokat érő pontba kerülne nekünk a végelszámolásnál.
A kupasorozat következő mérkőzését, ami egyben az elődöntő is lesz, dobpergés........még egy kicsi.....teljesen váratlanul az SZPK csapata ellen fogjuk vívni. 2009 óta folyamatosan egymásnak jelentjük a sorozat végét valamilyen formában. A 2009/10-es szezonban még mi búcsúztattuk az erődvárosiakat az elődöntőben, de azóta két döntőben és egy első körös meccsen is alulmaradtunk ősi riválisunkkal szemben, ha pedig ez még nem lett volna elég akkor a 2008/09-es sorozat döntőjét Komárnoban veszítettük el. A meccsre április 6-án 18:30-kor fog sor kerülni Komáromban.
Gyertek el és szurkoljatok nekünk, HAJRÁ KROKODILOK!

Dunai Krokodilok SE - Neumann Wombats FSE "B" 19:1 (7:0, 5:1, 7:0)
Ambrus 0+2, Bogner 0+1, Bozsó 1+0, Dombauer 1+7, Galsai 4+0, Hoffmann 2+0, Hollósi 3+1 (2 perc), Molnár 2+1 (2 perc), Ressely K. 3+1, Ressely N. 2+0, Schauer 1+2, Zelei 0+1