MFE - floorballer.hu - Dunai Krokodilok SE | 2014-09-21
MFE - floorballer.hu - Dunai Krokodilok SE   5:13
OB1
Időpont: 2014-09-21 16:00:00
Helyszín: Miskolci Egyetemi Körcsarnok 3508 Miskolc, Egyetemváros, Egyetem út 5.
Játékvezetők: Szobonya Kornél, Sashalmi Sándor

Első harmad

Időpont Esemény Csapat
  A hazai csapat kezdőkapusa Keczeli Péter MFE - floorballer.hu
  A vendég csapat kezdőkapusa Havas Krisztián Dunai Krokodilok SE
1:33 GÓL!!! 1 : 0 Gólszerző: Vígh Gyula, Gólpassz: Groza András MFE - floorballer.hu
3:36 GÓL!!! 1 : 1 Gólszerző: Ressely Norbert, Gólpassz: Galsai Péter Dunai Krokodilok SE
6:16 GÓL!!! 2 : 1 Gólszerző: Varga András, Gólpassz: Szabó Ákos MFE - floorballer.hu
9:34 GÓL!!! 3 : 1 Gólszerző: Klemencz Tamás, Gólpassz: Groza András MFE - floorballer.hu
10:37 GÓL!!! 3 : 2 Gólszerző: Varga Gergő, Gólpassz: Pazsák Csaba Dunai Krokodilok SE
17:49 Ferencsák Tamás-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan lökés MFE - floorballer.hu
18:19 GÓL!!! 3 : 4 Gólszerző: Pazsák Csaba, Gólpassz: Dombauer Péter , emberelőnyös gól Dunai Krokodilok SE

Első harmad végeredménye: 3 : 4

Második harmad

22:3 GÓL!!! 3 : 5 Gólszerző: Ressely Norbert, Dunai Krokodilok SE
25:51 GÓL!!! 4 : 5 Gólszerző: Ferencsák Tamás, MFE - floorballer.hu
26:48 GÓL!!! 5 : 5 Gólszerző: Vígh Gyula, , MFE - floorballer.hu
29:35 Török Gábor-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés MFE - floorballer.hu
29:35 Dombauer Péter-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: sportszerűtlen magatartás Dunai Krokodilok SE
32:26 GÓL!!! 5 : 6 Gólszerző: Ressely Norbert, Gólpassz: Dombauer Péter Dunai Krokodilok SE
33:22 Időt kért a hazai csapat. MFE - floorballer.hu
33:35 GÓL!!! 5 : 8 Gólszerző: Hollósi Richárd, Gólpassz: Ressely Krisztián Dunai Krokodilok SE
37:39 GÓL!!! 5 : 9 Gólszerző: Molnár Kristóf, Gólpassz: Ressely Krisztián Dunai Krokodilok SE
39:30 Pazsák Csaba-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: akadályozás vagy feltartás Dunai Krokodilok SE
39:54 GÓL!!! 5 : 10 Gólszerző: Varga Gergő, Gólpassz: Zelei Kristóf , emberhátrányos gól Dunai Krokodilok SE

Második harmad végeredménye: 2 : 6

Harmadik harmad

40:00 Kapust cserélt a vendég csapat. Lement: Havas Krisztián, bejött: Samu Balázs. Dunai Krokodilok SE
51:58 Beges Bence-t kiállították. Kiállítás hossza: 2 perc. Megnevezés: szabálytalan ütés MFE - floorballer.hu
55:22 GÓL!!! 5 : 12 Gólszerző: Dombauer Péter, Gólpassz: Galsai Péter Dunai Krokodilok SE
55:22 Kapust cserélt a hazai csapat. Lement: Keczeli Péter, bejött: Tóth Bálint. MFE - floorballer.hu
57:45 GÓL!!! 5 : 13 Gólszerző: Molnár Kristóf, Dunai Krokodilok SE

Harmadik harmad végeredménye: 0 : 3