Fiatalos látogatás az acélvárosban - Az év utolsó mérkőzése
Hozzáadva: 2010-12-20 21:39:05
Sok sérülttel és távol maradó alapemberrel utazott el csapatunk Dunaújvárosba, ahol először léptünk pályára vendéglátónk új hazai pályáján.

Hiányzóink ellenére teljes csapattal tudtunk felállni, ugyanis lehetőséget kapott az összes fiatal játékosunk, úgyhogy csökkentett átlag életkorral, de korántsem csökkentett lelkesedéssel kezdhettük a mérkőzést.

Ennek jegyében az első harmadban tetemes előnyre tettünk szert Molnár, Szabó József és Pazsák két gólja révén.
A második harmadban hasonló lendületet kért Tozsó játékosaitól, ennek ellenére mégis az Újvárosiak kezdték meg a góllövést, de aztán folytattuk a megkezdett munkát és előbb Ambrus, majd Simon rezgette meg az ellen hálóját, így már 6-1 re vezettünk.
A második végén még kozmetikázta a Rudas az eredmény egy 38. percben lőtt góllal, így ismét 4 gólos előnnyel mehettünk az öltözőbe.

Az utolsó harmadban már használatba álltak a bűntetőpadok is és mindkét csapat 2-2 2 perces kiállítást szedett össze. Összeszedettségünket jellemzi, hogy az egyiket szabálytalan távolságért, a másikat pedig szabálytalan cseréért kaptuk, így komolyabb meglepetést nem okozhatott, hogy ezt a harmadot sem tudtuk megnyerni, ugyanis Zelei és Dombauer góljai csak válaszok volta a Dunaújváros utolsó rohamára mely során két gól is szereztek, így 8-4-es némileg visszafogottabb sikerrel zárta csapatunk az összecsapást.

Dicséretet érdemelnek fiatal játékosaink, akik nem először bizonyították már idén, hogy a Dunai Krokodilok jövője biztos kézben lesz náluk. Bár ilyet nem szoktunk, de külön kiemelhető Nagy Ádám kapus teljesítménye, aki korábbi kicsit gyengébbre sikeredett OB 1-es bemutatkozása után nem esett kétségbe a második lehetőségtől és remek védéseket bemutatva őrizte kapuját.

Dunaújvárosi Főiskola – Regale Energy Klíma – RFT. - Dunai Krokodilok SE4:8 (0:4, 2:2, 2:2)

Pontszerzők: Molnár 1+0, Pazsák 2+0, Szabó József 1+0, Ambrus 1+0, Simon 1+0, Zelei 1+1, Dombauer 1+1 (2 perc), Guzsaly 0+1, Ressely K. 0+1 (2 perc), Schauer 0+1